Eğitim

Alanında uzman kadrosu ile Kale İleri Teknoloji Sızma Testleri, Ağ Güvenliği ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi eğitimlerini vermektedir.

  • Sızma Testleri Eğitimi
  • Ağ Güvenliği Eğitimi
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

Network Pentest Eğitimi

Ağ güvenliğine yönelik güncel saldırı yöntem ve çeşitlerinin uygulamalı olarak işlendiği eğitimdir.

Wireless Pentest Eğitimi

Kablosuz ağlara yönelik güncel saldırı çeşit ve yöntemlerinin uygulamalı olarak işlendiği eğitimdir.

Metasploit Framework Eğitimi

Exploit Geliştirme Çatıları arasında popüler olan ve başarılı sızma deneyimleri sonrası sistemlerde ek işlemler yapmak için bir çok araç barındıran metasploit exploit framework’ ünün pentest çalışmalarında ve kurumsal ortamlarda etkin kullanımı amaçlı uygulamalı eğitimdir.

Web Application Pentest Eğitimi

Web uygulamalarına yönelik güncel saldırı çeşit ve yöntemlerinin uygulamalı olarak işlendiği eğitimdir.

Nessus Vulnerability Assessment Eğitimi

Ücretsiz olarak kullanılabilen popüler zayıflık tarama aracı Tenable Nessus’un iş ortamlarında ve güvenlik testlerinde etkin kullanımını amaçlayan bir eğitimdir.

Beyaz Şapkalı Hacker (C.E.H) Eğitimi

Beyaz Şapkalı Hacker(Certified Ethical Hacker) yetiştirme amaçlı bir eğitimdir. Diğer CEH tarzı eğitimlerden en önemli farkı Türkçe içerikli ve uygulamalı olmasıdır.

Günümüz iletişim/internet dünyasının temellerini oluşturan TCP/IP protokol ailesinde bulunan tasarımsal güvenlik zaafiyetlerinin uygulamalı olarak işlendiği bir eğitimdir.

Sistemlere karşı gerçekleştirilen güncel saldırı teknikleri, ağ protokollerini derinlemesine anlama ve analiz etme yeteneğini gerekli kılmaktadır. Bu eğitimde uygulamalı olarak ağ güvenliğine yönelik tehditler TCP/IP protokol analizi ile incelenmektedir.

Server-982x10242

ISO 27001 standardı ve onun gereklilikleri hakkında genel bilgilendirme sağlamak, sistemin tüm maddelerine hızlı bir akış ile uygulamanın nasıl gerçekleştiğine ve sistemin nasıl kurulduğuna ve işletildiğine dair örnekler ve açıklayıcı bilgiler sunulur.

Server-982x10242

Çözüm Ortaklarımız

Kale İleri Teknoloji, Çözüm veya İş ortakları arasında yer almak istiyorsanız info@kaleileriteknoloji.com adresinden bize ulaşın.
client-3

© 2016 Kale İleri Teknoloji. Tüm hakları saklıdır.